Raben Group je jedním z předních logistických operátorů na trzích střední a východní Evropy, kde působí již 85 let. Zákazníci z řad malých a velkých společností mohou využívat více než 130 skladových terminálů o celkové kapacitě téměř 1 100 000 metrů čtverečních ve 12 evropských zemích, kde má společnost zastoupení. V České republice působíme od roku 2008. S pobočkami v Nupakách, Žebráku, Jažlovicích, Hradešíně, Teplicích, Hradci Králové, Brně, Olomouci a Ostravě poskytujeme zaměstnání 550 zaměstnancům a disponujeme moderními skladovacími prostory o celkové kapacitě přes 100 000 metrů čtverečních. Nabízené služby zahrnují vnitrostátní a mezinárodní distribuci, logistiku čerstvých produktů, skladovací a komplexní logistická řešení pro všechna průmyslová odvětví.

Koordinátor HR projektů (CZ & SK)

Co budete dělat:

Do našeho personálního týmu hledáme novou kolegyni/kolegu se zájmem o oblast HR a ochotou se v této oblasti dále rozvíjet, který nám pomůže s projekty a HR systémy.
A co to vlastně znamená?

  • Spadne Vám do klína rodící se koncepce vzdělávání zaměstnanců, jeho další rozvoj a s tím spojená administrace (školení Seduo)
  • Budete spravovat několik personálních systémů – např. zadávat změny v docházkovém systému, hlídat systém hodnocení zaměstnanců
  • Budete pomáhat při implementaci korporátních projektů, účastnit se telekonferencí a dělat drobné překlady materiálů, které souvisejí s korporátními projekty (hlavní koordinátor daných projektů pro CZ a SK)
  • Několikrát do roka dostanete na starosti větší projekt jako průzkum spokojenosti a zapojení zaměstnanců – rozhodně bude prostor i pro vlastní nápady a zlepšováky
  • Občas Vás poprosíme o report, třeba komu končí doba určitá nebo kdo má zrovna narozeniny
  • Budete zastupovat HR managera ve vybraných otázkách
  • Dostanete na starosti jednání s naším poskytovatelem lékařské péče – kromě jiného třeba objednávat nové zaměstnance na zdravotní prohlídky
  • Budete mít na starosti administraci firemních benefitů
  • Očekáváme také podporu při práci s náborovými aplikacemi – LMC – Teamio, (vítaný je zájem o sociální sítě, správa FB)
  • S tím vším vám pomůžou kolegyně a samozřejmě vstřícná šéfová

Co u Vás budeme hledat:

  • Určitě zápal pro personalistiku a kromě zájmu o lidi i trochu zájem o čísla
  • Mít středně-pokročilou angličtinu a nebát se ji použít – naši kolegové jsou z celé Evropy a občas si píšeme
  • K Excelu si neberete kalkulačku – umíte pěknou tabulku se vzorci, filtry a data si různě seřadíte
  • Rozhodně oceníme předchozí zkušenost, ale všechno se dá naučit, takže i když jste podobné činnosti nikdy nedělali, u nás budete mít prostor to změnit

A co za to?

  • Moderní zázemí
  • Dovolená + 5 dní bonusového volna navíc
  • Flexibilní pracovní dobu (můžete si ráno přispat, nebo naopak odejít z práce dříve, pokud si budete chtít něco zařídit)
  • Stravenky, káva a drobné občerstvení na pracovišti zdarma
  • Slevy na zboží
  • Školení zaměřená nejen k obsahu Vaší práce
  • Zvýhodněné volání u operátora T-Mobile
  • Dárky k životnímu a pracovnímu výročí
  • Svoz z/do práce zdarma - jezdíme z Prahy - Opatova a z Říčan
  • Kryté garážové stání

Informace o pozici

Místo pracoviště

Komerční 535, 251 01  Nupaky-Nupaky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Raben Logistics Czech s.r.o.

Kontakt

Jana Březinová