Přeskočit na hlavní obsah

People
With Drive

Pozice – administrativa

S DRIVEM pro nová řešení!

Raben Group je jedním z předních logistických operátorů na trzích střední a východní Evropy, kde působí již 90 let. Zákazníci z řad malých a velkých společností mohou využívat více než 150 skladových terminálů o celkové kapacitě téměř 1 200 000 metrů čtverečních ve 13 evropských zemích, kde má společnost zastoupení. V České republice působíme od roku 2008. S pobočkami v Nupakách, Žebráku, Jažlovicích, Teplicích, Hradci Králové, Brně, Olomouci a Ostravě poskytujeme zaměstnání více než 500 zaměstnancům a disponujeme moderními skladovacími prostory o celkové kapacitě přes 85 000 metrů čtverečních. Nabízené služby zahrnují vnitrostátní a mezinárodní přepravu, skladování a širokou nabídku služeb s přidanou hodnotou (VAS), logistiku čerstvých potravin a komplexní logistická řešení na míru pro všechna průmyslová odvětví.

DISPEČER/KA MEZINÁRODNÍCH PŘEPRAV

S DRIVEM PRO NOVÁ ŘEŠENÍ

Máte DRIVE a jste připraveni na profesionální práci v Raben?
Pokud ano, staňte se součástí našeho týmu!
Přidejte se k nám!

Co Vás čeká:

• Organizace mezinárodních celovozových přeprav
• Vytěžování pravidelných linek
• Komunikace s řidiči
• Spolupráce s kolegy i ze zahraničních poboček společnosti Raben
• Návrhy nových řešení pro naše partnery
• Spolupráce při udržování a rozvoji dobrých vztahů se všemi zúčastněnými stranami
• Pravidelný reporting
• Jednosměnný provoz

Uvítáme:

• Komunikativní a energickou osobnost, týmového hráče
• Zkušenosti v dopravě/spedici – výhodou nikoliv nutnou podmínkou
• Komunikativní znalost AJ
• Znalost práce na PC (zejména MS Office - Excel, Word)
• Pro-zákaznický přístup a příjemný projev
• Odolnost vůči stresu a schopnost nenechat se rozhodit

Nabízíme:

• Pracovní poměr v úspěšné mezinárodní firmě, která stále roste
• Motivační finanční ohodnocení (fixní mzda a pravidelné kvartální bonusy, jejichž výši můžete ovlivnit)
• Stravenky, vybavenou kuchyňku s jídelnou
• Bonusové volno nad rámec zákonné dovolené
• Po zapracování možnost občasné práce z domova
• Reálnou možnost osobnostního i kariérního růstu
• Podporu při zaučení i v průběhu celého pracovního poměru
• Čerstvé ovoce a kávu na pracovišti zdarma
• Firemní akce, dárky k životním i pracovním výročím
• Vzdělávací kurzy a školení
• Multisport karta za zvýhodněnou cenu
• Pracoviště v Nupakách, kde máte zajištěno kryté parkoviště pro Váš vůz nebo kolo
• Nástup možný IHNED nebo dle dohody

Informace o pozici

Místo pracoviště

Komerční 535, 251 01  Nupaky-Nupaky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Raben Logistics Czech s.r.o.

Kontakt

Soňa Navrátilová
Telefon: +420 703 820 851

S DRIVEM pro nová řešení

Máme rádi výzvy a nové projekty.

Týmová práce nám dodává energii.

Do všeho, co děláme, vkládáme celé své srdce.

Učíme se jeden od druhého.